Nënkryetari i PD-së së Tropojës kalon me LSI-në

July 10, 2014 08:24

Nënkryetari i PD-së së Tropojës kalon me LSI-në

Nënkryetari i PD-së së Tropojës, Rexh Biberaj, ka vendosur largimin nga strukturat e selisë blu dhe kalimin në radhët e LSI-së.

Burimet kanë bërë të ditur për “Shqiptarja.com”se shkak kanë qenë zgjedhjet e fundit për kreun e kësaj dege, ndërsa vetë Biberaj nuk u përfshi në garë.

Po ashtu dje dhe në Vlorë janë shënuar pakënaqësitë e para. Pasi është tërhequr nga gara për kryetar Geron Gumbardhi është shprehur për manipulim të zgjedhjeve. Së bashku me të edhe Petrit Golemi e Arben Sinani kanë vendosur të lënë garën në mes.

July 10, 2014 08:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin