Nëse fëmijët rrinë në qetësi, në pak minuta mund të ndodhë e papritura

September 1, 2016 20:25

Nëse fëmijët rrinë në qetësi, në pak minuta mund të ndodhë e papritura

Çdo gjë që fëmijët bëjnë, e bëjnë më sinqeritet dhe me gjithë zemër. Nuk ka asnjë problem nëse ata lyejnë me bojë tapetin apo gjëra të tjera, pasi kjo është një mënyrë që ata përdorin për të njohur botën.

Fëmijët i bëjnë këto gjëra, pasi u sjellin kënaqësi dhe duan të zbulojnë se çfarë vjen më pas, rreziqet dhe pasojat.

Në këto foto tregohen disa nga prapësitë e tyre.

558305-650-1452583183-14 557655-650-1452583183-16 558455-650-1452583183-15 558255-650-1452583183-13558155-650-1452583183-11 558505-650-1452583183-5 558055-650-1452583183-19

September 1, 2016 20:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*