Nëse ju bie rruga tek Sephora…ja disa produkte nën 10$,por të shkëlqyera!

February 23, 2018 09:57

Nëse ju bie rruga tek Sephora…ja disa produkte nën 10$,por të shkëlqyera!

E di që si shumë gjëra të tjera,edhe rrjeti i dyqaneve të Sephorë-s,akoma nuk e ka gjetur rrugën për në Shqipëri,dhe ne femrave sidomos na qan shpirti.

Por nëse do t’ju bjerë rruga ndonjëherë në Europë dhe futeni në dyqan,po ju japim disa produkte të vlerësuara maksimalisht dhe të gjitha nën 10$.

 

 

Rimel-Benefit Cosmetics BADgal Lash Mascara Mini 10$

Spray për volum dhe mbrojtje flokësh -Amika Bombshell Blowout Spray 10$

Krem për lëkurën e trupit -Cookie & Body Ice Cream 10$

Buzëkuq-Studio to Go 10$

Zbutës buzësh “Rosebud Perfume Co. Rosebud”,6$        a.k/dita

February 23, 2018 09:57
Komento

1 Koment

  1. ??? February 23, 10:07

    WTF???

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*