Nëse keni patur një ditë të ngarkuar,kjo video e të porsalindurve teksa lahen do t’ju ngrohë zemrën!

February 18, 2018 17:38

Nëse keni patur një ditë të ngarkuar,kjo video e të porsalindurve teksa lahen do t’ju ngrohë zemrën!

Të gjithëve na pëlqen një dush i ngrohtë në këto ditë të ftohta dimri,por askujt më shumë se këtyre bebeve që do t’ju tregojmë.

Rrjetet sociale tashmë janë një mënyrë që afrojnë njerëzit e ndaj disa prindër kanë ngarkuar në faqet e tyre personale,të vegjëlit e tyre teksa u bënin banjë.

Dhe kjo video përmbledhëse më ngrohu zemrën aq shumë,saqë po mendoj të nis një bebe sa më shpejt të jetë e mundur!

a.k/dita

February 18, 2018 17:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*