Nëse po mendoni për ndonjë operacion plastik së fundmi,hidhini një sy këtyre fotove!

November 7, 2017 10:30

Nëse po mendoni për ndonjë operacion plastik së fundmi,hidhini një sy këtyre fotove!

Operacionet plastike janë gjithnjë e më shumë të përhapura,madje së fundmi edhe në Shqipëri.Debati në duhet apo jo,vazhdon po njësoj por me vitet po bëhet më e pranueshme ideja e ndërhyrjeve për sa kohë ndikojnë në vetbesimin e njeriut.

Por ka disa shembuj që tregojnë,se duhet padyshim të ketë një limit.

Hidhini një sy 10 rasteve që kanë bërë bujë,dhe gjykojini vetë.

Katie Price

Shauna Sand

Carla Bruni

La Toya Jackson

Carrot Top

Tara Reid

Daryl Hannah

 

Lara Flynn Boyle

 

 

Donatella Versace

 

Jocelyn Wildenstein

a.k/dita

 

November 7, 2017 10:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*