New York, shëmbet ura 78 vjeçare

October 2, 2017 10:24

New York, shëmbet ura 78 vjeçare

Shkatërrohet nga një shpërthim i kontrolluar ura e vjetër Kosciuszko.

Struktura 78-vjeçare u hodh në erë pasi aty do të ndërtohet një urë e re që do të lidhë Brooklyn-in dhe Queens-in.

Qytetarë të New York-ut  janë shprehur se janë zgjuar nga zhurma dhe tronditja e madhe e shkaktuar nga shpërthimet që sollën shembjen e urës, ndërsa re të mëdha tymi janë ngritur në qiell pas shkatërrimit.

October 2, 2017 10:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin