Nga planifikimi i udhëtimit tek momenti kur hipni në avion, rregullat që duhet të dijë çdo pasagjer

June 11, 2020 09:02

Nga planifikimi i udhëtimit tek momenti kur hipni në avion, rregullat që duhet të dijë çdo pasagjer

Më 15 qershor nisin fluturimet drejt Athinës, ndërsa ende nuk është marrë një vendim për hapjen e kufijve me shtetet e të botës. Ndërkohë Autoriteti i Avionit Civil ka publikuar një udhëzues që duhet të ndjekin pasagjerët.

Udhëzuesi ndalet tek rregullat që duhet të ndiqen në secilin nga këto hapa:

– Planifiko udhëtimin tënd

O.J/DITA

June 11, 2020 09:02
Komento

1 Koment

  1. Lulzim June 11, 09:27

    Po , sikur te hipin pasagjeret siper avionit , ne ajer te paster dhe mbi rete e bardha , ka nevoje per Protokoll

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim