Nga Rruga e Arbrit te Unaza e Madhe e Tiranës, ja projektet që nisin këtë vit

June 9, 2018 09:05

Nga Rruga e Arbrit te Unaza e Madhe e Tiranës, ja projektet që nisin këtë vit

Kryeministri Rama ka ndarë sot me ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook një video me informacionet e nevojshme për gjithë akset rrugore ku do të nis puna.

Nga Rruga e Arbrit, te ajo Kardhiq-Delvinë më tej me aksin e Tepelenës, Unazën e Madhe të Tiranës, Thumanë- Kashar etj.

Mesazhi i Rames

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë pasqyrë të programit të infrastrukturës kombëtare, që nis këtë vit realizimin e volumit më të madh të investimeve për rrugët e vendit brenda një mandati qeverisës, duke garantuar një transformim shembullor të tyre si edhe rritje të ndjeshme të ekonomise e të punësimit, ju uroj një fundjave të qetë🌹

o.j/dita

June 9, 2018 09:05
Komento

3 Komente

 1. Skulptori June 9, 15:53

  Kryeminister te pyes si nje nga votuesit tua qysh nga viti 2001j. E sata here eshte qe thoni te njejten gje per rrugen e Arbrit. E thashe politely sepse ndryshe duhet te thoja sa herevpo genjehet per rrugen e Arbrit. Iku koha per show.

  Reply to this comment
 2. sopiqoti June 9, 16:04

  Platforma e punes tani u shtrua nga Kryemitri.Mbetet te filloje puna.” .Mos u mbur mos u levdo POR pervishu punes qe te marin jete ato qe popullit i premton.

  Reply to this comment
 3. perkthyesi June 9, 16:26

  Te tere premtimet e bera, nga te dy anet e politikes, kane ngelur ne mes. Jam i sigurte se keshtu do te ngjase dhe kete here. Jane thjeshte zotime per te shtuar euforine dhe numrin e diteve ne pushtet. Ky vend e paska shume te veshtire te ngjitet perpjete! Qofsha i gabuar!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?