Nga Shqipëria në Prizren, 5 meshkuj dhe një femër përfundojnë në polici

March 7, 2018 10:50

Nga Shqipëria në Prizren, 5 meshkuj dhe një femër përfundojnë në polici

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë shtetas të Shqipërisë në Prizren, pesë meshkuj dhe një femër për veprën “marrje me prostitucion”.

Pas marrjes në pyetje, ata janë liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Prizren Shkurt 2018. NN. Janë arrestuar gjashtë të dyshuar, pesë meshkuj shqiptarë dhe një femër shtetase e Shqipërisë, nën dyshimin se kanë kryer veprën “marrje me prostitucion”. Pasi janë marrë në pyetje, ata janë liruar në procedurë të rregullt.

s.a/dita

 

March 7, 2018 10:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*