Nga shtëpiake në milionere

Redaksia Online February 18, 2013 17:48

Nga shtëpiake në milionere

Pesë vjet më parë, ajo ishte thjesht një shtëpiake 47-vjeçare që provoi fatin në talent shoun “Britains got talent”.

Por sot, Susan Boyle i lejon vetes pedikyr me kristale Svarovski njësoj si Katy Perry apo Amy Childs. Pasuria e këngëtares që la me gojë hapur jurinë dhe spektatorët në shfaqjen e parë publike llogaritet tashmë rreth 22 milionë paund.

Ajo thotë se pasioni i saj janë parfumet, bizhuteritë e markës “Tiffany” dhe kuzhina e mirë.

Susan Boyle nuk e fitoi “Britain’s got talent” në vitin 2008. Ajo u rendit e dyta, por pavarësisht kësaj, falë zërit të saj të jashtëzakonshëm, është kthyer në një këngëtare të famshme dhe me zërin e saj fiton shumë.

 

Redaksia Online February 18, 2013 17:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?