Nga shtrati i spitalit, kryeopozitari rus poston foton pas helmimit: Tani mund të marr frymë vetë

September 15, 2020 14:06

Nga shtrati i spitalit, kryeopozitari rus poston foton pas helmimit: Tani mund të marr frymë vetë

Kreu i opozitës ruse, Alexei Navalny postoi një foto të tij të ulur në një shtrat spitali në llogarinë në Instagram, ndërsa po e merr veten pas helmimit që pësoi në fund të gushtit.

I rrethuar nga gruaja dhe njerëzit e tij, Navalny shkroi krahas fotos se tani ai mund të merrte frymë vetë.

“Përshëndetje, unë jam Navalny. Më mungoni të gjithë. Ende nuk mund të bëj shumë gjëra, por dje isha në gjendje të merrja frymë tërë ditën vetë”, shkroi ai.

Ai qëndroi në koma për disa ditë pas helmimit, dhe u transferua në një spital në Berlin që u kujdes për shërimin e tij, ndërsa Gjermania i ka kërkuar sqarime Rusisë për ngjarjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Алексей Навальный (@navalny) on

j.l./ dita

September 15, 2020 14:06
Komento

1 Koment

  1. Pensionisti September 15, 16:58

    Me siguri ky ka qene i infektuar me Covid-19 ,sepse po te ishte “helmuar “nga KGB do te kishte vdekur ne Rusi!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim