Nicole, e dashuruar pas qenit të Hamilton

Redaksia Online March 21, 2013 21:45

Nicole, e dashuruar pas qenit të Hamilton

Ndërsa Lewis Hamilton është në udhëtim të vazhdueshëm për të marrë pjesë në garat e Formulës 1, bulldogu i tij Rosco gëzon një përkujdesje të zgjedhur në shtëpi.

34-vjeçarja Nicole Scherzinger u fotografua ditën e mërkurë, duke treguar një kujdes të posaçëm për qenin e të dashurit të saj pilot të Mercedesit.

Leëis bleu në muajin shkurt këlyshin bulldog, duke thënë se kishte ëndërruar që i vogël që të kishte një qen të tillë. “Nëna ime ka pasur pesë qen dhe unë gjithmonë kam ëndërruar të kem një të tillë”, deklaroi Hamilton atëherë.

Megjithatë, duket se Rosco nuk ishte në gjendje që të bënte Hamilton ta dashuronte që me shikim të parë, pasi ai ka rrëmbyer tashmë edhe zemrën e këngëtares.

Redaksia Online March 21, 2013 21:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim