Nicole Kidman rrëfen dhimbjen e humbjes së dy fëmijëve

May 31, 2018 22:11

Nicole Kidman rrëfen dhimbjen e humbjes së dy fëmijëve

Një nga aktoret më të njohura Nicole Kidman, rrëfen se si është ndjerë pasi abortoi dy herë. Në periudhën kur ishte e martuar me Tom Cruise ajo humbi fëmijën e parë.

Nicole është shprehur se kurrë nuk ka mundur ta harrojë dhimbjen që kanë përjetuar. Dhimbja për humbjen e fëmijës së parë u bë shkak që ajo humbi dhe të dytin.

Të gjitha këto sollën dhe faktin që ata adoptuan dy fëmijë, Isabella dhe Connor. “Nga minuta që Tom dhe unë u martuam, dëshiroja të kisha fëmijë. Ne e humbëm një fëmijë në fillim, kështu që ishte me të vërtetë shumë traumatike. Dhe pastaj adoptuam Bella-n” -është shprehur aktorja

Më pas ajo u martua me këngëtarin Keith Urban dhe lindi dy vajza, Sunday Rose dhe Faith.

o.j/dita

May 31, 2018 22:11
Komento

1 Koment

  1. Kidman doli jashte e skandalizuar June 2, 10:19

    Nji nder arsyet e ndarjes se ciftit ,largimi i Nic.Kidman prej perversit artistit te shquar Tom Cruz ishte edhe pjesmarrja ne sektin ( X ) ku Tomi bente pjes prej vitesh
    duke kerkuar qe ti impononte edhe Kidman-it jeten e rregullat e Sektit ,ku te gjithe festonin nudo dhe benin sex me persona te ndryshem pjesmarres ne ato mbremje ,pra duke perjashtuar cdo rregull e princip qe exzistonte jashte ksaj Bote Sekti ,ne Jeten Reale .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*