Nicole Scherzinger aromë Maroku

March 31, 2014 20:04

Nicole Scherzinger aromë Maroku

Nicole Scherzinger është fytyra e kampanjës së re të kompanisë My Shine të Marokut.

Kjo paraqitje e saj mund të jetë edhe një koleksion interesant që bazohet në stilin e Nicole.

Dizajnimi i një linje të veshjeve, puna soli në karrierën e saj pop dhe kampanjat për bukuri, bëjnë që Nicole të jetë njëra prej vajzave më të zëna në botën e showbizzit.

Nicole, po ashtu do të jetë ambasadore e këtij brendi, pjesë e të cilit ishte edhe vitin e kaluar përderisa ajo ka shpalosur koleksionin e ri me emrin “Moroccan My Shine”.

nicole-1_4761

 

nicole-2_6929

nicole-3_2557

nicole-5_2886

 

March 31, 2014 20:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim