Nis formimi i grupimit kundër Bashës? Topalli e Imami konferencë urgjente për shtyp

May 29, 2017 11:58

Nis formimi i grupimit kundër Bashës? Topalli e Imami konferencë urgjente për shtyp

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli dhe deputeti Arben Imami, të dy të mbetur jashtë listës së kryedemokratit Lulzim Basha kanë njoftuar mbajtjen e një konference për mediat sot në mesditë.

Mësohet se Topalli dhe Imami do të japin një konferencë për shtyp për mediat në orën 12:00.

Të dy janë pjesë e të vjetërve në PD, që Basha nuk preferoi t’i rikandidonte duke i lënë kështu jashtë garës për deputetët të 25 qershorit.

May 29, 2017 11:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*