Nis puna për Kopshtin e ri Zoologjik

July 31, 2015 18:47

Nis puna për Kopshtin e ri Zoologjik

Në ditën e dytë të punës si kryebashkiak i Tiranës, Erion Veliaj bën të ditur se do të nisë puna për rregullimin e Kopshtin e ri Zoologjk në Tiranë.

Madje ai ka takuar sot një ndër arkitektët më të mirë, siç thotë, për ndërtimin e kopshteve zoologjike, Peter Rasbach. “I lumtur që mikprita sot në Bashki një nga arkitektët më të mirë për ndërtimin e kopshteve zoologjike, Peter Rasbach.

Nga sot fillon puna për Kopshtin e ri Zoologjik të Tiranës. #TiranaNePune”,­ shkruan ai në rrjetin social Facebook.

July 31, 2015 18:47
Komento

7 Komente

 1. Kopaçe July 31, 20:42

  Mbaresi do te ishte sikur ne Kopshtin Zoologjik te rezervohej nje kafaz per Berishen & CO.

  Reply to this comment
 2. perkthyesi July 31, 20:54

  Megjithese eshte dita e dyte ne krye te Bashkise, une kam besim te ju, Erjon, pasi shoh vizion, qytetari dhe seriozitet ne personin tuaj! Shpresoj te mos jem i gabuar!

  Reply to this comment
 3. Dita August 1, 08:45

  Për fëmijët që skan mundësi për safari.

  Reply to this comment
 4. metlaj August 1, 11:15

  per MENDIMIN TIM NANUA KA GJERA PER TE KORRIGJUARE PER SA I PERKETE MENYRES SE TIJ TE JERESES DHE QENIES TEPER TRASPARENTE PER GJITHE CKA BENE DHE JO NJERI I REKLAMAVE( PER KETE PO JU TREGOJ NJE SHEMBULL PER NJE KUADRO BUJQESIE I CILI GJATE & DITEVE TE JAVES BENTE PUNE ZYRE DHE POTHUAJSE NUK VENTE FARE NE BAZE POR TE DIELAT AI DILTE NE PAZARE ME VESHJE PUNE BASDITE KUR BENIN XHIRO TITULLARET TE CILET NE SHUME TAKIME THOSHIN MERNI SHEMBULL NGA PERSONI QE PUNONTE TE DIELAT SE DHE NE BAZE HAHEJ MIRE) SI SHEMBULLI I ME SIPER ME DUKEN RAMA VELIAJ DHE TAHIRI TE CILET ME TEPER CREGULLIM DHE SHUME REKLAM PUNES SE TYRE NE EKRANET POR NUK ESHTE T NA THONI CKENI BERE SE I SHIKOJME DHE I GJYKOJME ME DREJTE PA NDIKIMIN TUAJ psE SHUME NGA KETA PO TE ISHIN VENE NE PROVAT E NANOS DHE EKIPIT TE TIJ NE MODERNIZIMIN E TEANTAREVE TE PS BESOJ SE S DOTA ARRININ SIAI PO KESHTU THYERJEN E BERISHESH NE 1977 DHE NDERTIMIN E SHTETIT NEGJENDJE NORMALE E SHUME ASPEKTE TE TJERA gABIMI I MADHE I NANOS MOS NDESHKIMIM I SHKATERUESVE TE EKONOMISE DHE TRUBULLIRAVE 1977 E ME VONE SIDOMOS TOLERIMET E BERA NDAJ BERISHES DHE NJE SUITE TE TIJ pERIUDHA E NANOS ISHTE NJE PERIUDH E SHPRESES E BERISHE E MJERIMIT E RANMES E NJE DESHPERIMI DHE HUMBJE TE SHPRESES KEMBGULL NE MENDIMIN E SHKRUAJTUR DISA HERE QE SHQIPERIA DO TE NDRYSHOJ KUR TE DENOHET SIPAS LIGJEVE BERISHA LARGIMI NGA E MAJTA SI DREJTUES SHKATERUESIT TE SAJ EDI RAMES DHE KORDINIM DREJTE I POLITIKANEVE TE PERIUDHES SE NANOS ME NJE PERQINDJE TE CAKTUARE ME TE RRINJRTE E VERTE TE TE MAJTES ME TEPER ATYRE QE QENDRUAN NE SHQIPERI DHE JO TE DISA TE SIPERAQSHEM QE VIJNE NGA JASHTE DHE DESHTIMET MUNDOHEN TI QUAJNE SUKSES SI ERJONI DHE SHKULLJA NGA POLITIKA E TE KORRUPTUARIT DHE SHUME FYTRESI POLITKE ILIR METES E TE TJER neve QE PUNUAM ME DREJTESI DHE JEMI RELATIVISHTE TE VJETER PO SHIKOJME DUKE VUAJTUR C PO NDODH

  Reply to this comment
 5. semanjaku August 1, 22:06

  Do ishte memire ta kishit filluar me njerezit se sa me kafshet o kryetar.

  Reply to this comment
 6. Kris 1 August 2, 03:09

  Cdo qenie e fillon diten duke u kujdesur per familjen

  Reply to this comment
 7. Arben August 2, 16:16

  TANI JA HODHEM BYTHES.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*