Nis shpërndarja e shpërblimeve për pensionistët, filialet të hapura deri në orën 20:00

December 29, 2015 12:18

Nis shpërndarja e shpërblimeve për pensionistët, filialet të hapura deri në orën 20:00

Shpërblimi për pensionistët do të jepet duke filluar nga dita e sotme. Posta Shqiptare njofton se vendimi i marrë mbrëmë nga qeveria ka nisur të shpërndahet nëpër filialet e saj.

“Për një shërbim më të shpejtë dhe efikas, zyrat postare të pensioneve do të jenë të hapura nga ora 07:30 deri në orën 20:00”, sqaron Posta Shqiptare.

Pensionistët do të mund të përfitojnë 20 mijë lekë të vjetra. /Dita/

December 29, 2015 12:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*