Nishani e ka me Veliajn, një “Fun Zone” edhe në Presidencë

June 18, 2016 17:35

Nishani e ka me Veliajn, një “Fun Zone” edhe në Presidencë

Sfida Rumani- Shqipëri duket është zhvendosur edhe tek institucionet shqiptare.

Bashkia e Tiranës prej disa ditësh ka krijuar “Fun Zone”, ku qytetarët e Tiranës mund të ndjekin në ekrane ndeshjet e Kombëtares.

Më herët një traditë të tillë e ka bërë edhe Rama në sheshin pas godinës së Këshillit të Ministrave.

Por sot edhe Nishani ka ftuar në mjediset e Presidencës, sportdashësit që të ndjekin live ndeshjen Rumani-Shqipëri.

Presidenca ka ftuar edhe mediat që ta pasqyrojnë pjesëmarrjen, ku Nishani do jetë i pranishëm vetë duke parë ndeshjen.

Pas Parkut të Lojërave, kjo duket sfida e dytë e hapur që Presidenti i bën Kryebashkiakut të Tiranës.

Mes të dyve, duket që nuk ka paqe.

Pak ditë më parë Nishani publikoi një video nga brenda zyrës së tij, ku ankohej se nuk mund të punonte për shkak të zhurmës që bëhej në bulevard prej një aktiviteti të Bashkisë.

Dita

June 18, 2016 17:35
Komento

4 Komente

 1. Tironsjs June 18, 21:04

  Keta te PD jane kopjaca te. Psvlere se vizion skane prandaj u mbetet kopja

  Reply to this comment
 2. loli June 18, 21:10

  Kjon ngjan si ne filmin concert ne vitin 36 dhe ky paguan qe te prishi festen e gjith shqiptarve .
  Me vjen shum turp qe eshte president I vendit tim

  Reply to this comment
 3. Qetesi pune madhit June 18, 23:25

  Krijoni kushte se ka pune me rendesi
  Zagari saliqenit qe te gjuaj do Qetesi
  Dordolec kukumjackash do kishe me vlere
  Kollovar presidences i ngele ne dere
  U bone rahat si kurvat e Stambollit
  Qysh kur te hypi saliqeni vicidollit

  Reply to this comment
 4. sopiqoti June 19, 08:18

  Esdhe nje her tjeter presidenti yne i ndweruar PO cfaq ” mini mendesine ” e tij.Tepke veprimi i tij si dikur Enveri shtrohej kembe kryq me popullin.Te pacim o presodent i yni.Do vime ne presidence per ta pare ndesgjen me shprese se mos na sherbesh dhe ndonje “kafe”.Mire te gjecim.-Meru a derezi me punet e tua serioze pa per te pare ndeshjen tifozet ne ekrane te medha ,leria Erionit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*