Nisin reshjet e dëborës në Kukës

December 2, 2017 10:09

Nisin reshjet e dëborës në Kukës

Në orët e para të mëngjesit ka patur reshje bore në disa zona të Kukësit.

Trashësia e borës në disa zona të thella ka arritur deri në 15 cm.

19 borëpastruese janë në gadishmëri për pastrimin e akseve rrugore që mund të bllokohen nga dëbora.

Ndërkohë, nga erërat e fuqishme dhe reshjet janë dëmtuar 3 shtëpi në Tropojë dhe Has.

December 2, 2017 10:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?