Një 33-vjeçare i jep fund jetës në Tiranë/ Vetëvritet me armë zjarri, 4 të afërm në hetim, fshehën armën me të cilën u krye vetëvrasja

October 26, 2020 21:33

Një 33-vjeçare i jep fund jetës në Tiranë/ Vetëvritet me armë zjarri, 4 të afërm në hetim, fshehën armën me të cilën u krye vetëvrasja

Një 33-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Kjo ngjarje ka ndodhur në rrugën “Ali Shefqeti” në Shkozë në banesë.

Sakaq, policia thotë se 33-vjeçarja me inicialet M.H. ishte në gjendje të rënduar psikologjike. Por në përfundim të hetimeve policia ka nisur hetimet në gjendje të lirë për 4 persona, të afërm, që sipas bluve dyshohet se kanë prishur vendngjarjen dhe kanë fshehur armën me të cilën M.H. kreu vetëvrasjen.

Të proceduarit janë; Xh.L., 26 vjeçe, S.H., 57 vjeçe, E.L., 32 vjeç dhe D.G., 56 vjeç.  Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të metejshme.

h.b/dita

October 26, 2020 21:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim