Një aparat në njërën dorë,rastësinë në tjetrën dhe ja ku keni fotot brilante!

December 1, 2017 10:30

Një aparat në njërën dorë,rastësinë në tjetrën dhe ja ku keni fotot brilante!

“Perfect timing”,shprehja amerikane që e përkthyer në shqip do të thotë “në kohën perfektë”,zë vend dhe në materialin tonë.Këto foto që ne do tju paraqesim dhe që bëjnë xhiron e botës janë shkrepur në një moment perfekt ku rastësia ka qene brilante.

a.k/dita

December 1, 2017 10:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*