FOTO: Një avion i pazakontë në Aeroportin e Rinasit

January 24, 2015 10:40

FOTO: Një avion i pazakontë në Aeroportin e Rinasit

Një avion dykatësh mbërrin në Aeroportin e Rinasit për një testim fluturimi dhe të pistës ekzistuese.

Ky është avioni i parë i këtij lloji që vjen në aeroportin tonë. Veç të tjerash, ishte dhe një kuriozitet për udhëtarët e kësaj piste si dhe banorët rreth aeroportit./ATA

January 24, 2015 10:40
Komento

8 Komente

 1. satomen o politike January 24, 12:42

  ta vene ne gare me bell air apo ju fiken llampat kompanise ska kush ben lloqe sporti me bileta pa lidhje .

  Reply to this comment
 2. Dashnor Kozaj January 24, 15:10

  Sipas fotografis qe duket, eshte avjon amerikan qe ka mbi shpine ,bordin e nje anije kozmike , qe sherben per te nisur raketat e N.A.S.A,s ne kozmos .

  Reply to this comment
 3. gjermani i fundit January 24, 16:04

  Do thoje Saliu qe si ky ulen ne Divjake dy here ne dite.

  Reply to this comment
  • Cœur January 24, 16:46

   dhe ne do i themi qe jane avjone per …mushkonjat
   do dali Mimi dhe do na spjegoje pastaj pse gjithe ajo baze ushtarake nuk ka asnje ushtar rreth e rrotull ,dhe na ngecin avjonet keshtu kot …ata te mushkonjave

   ti gjerman i fundit ose cuni i hitlerit 🙂
   ke ndonje koment per ushtrine e forcave te leckosura …ops armatosura ?

   Reply to this comment
 4. i ri January 24, 18:20

  Po kam une nje koment ky avion i pa zakonte ka ardhur te mare me vehte saliun se diku duhet andej nga al kaeda per tu bere krye xhihadist sepse ka pervoje ,keshtu qe benjaminet ta marin vesh te verteten te shkojne e te percillen me te se nuk i dihet,,,,,,,,!

  Reply to this comment
 5. lul kamarieri January 24, 18:46

  cja fusni pordhes kot dhe ju te gazetes clidhje ka kjo foto me aeroportin tone,vetem genjeshtra ,o gazetar trap po veni nje lajm te hajrit se late nom duke bo gafa

  Reply to this comment
 6. xhateli January 25, 14:58

  SHIHNI SE MOS KA DROGEN E KARLOSIT…

  Reply to this comment
 7. Gjirokastriti January 25, 17:17

  Sic duket gazetarja e ka perdorur fotografine per ilustrim por foto nuk i pergjigjet temes ne shkrim. Gazetare idiote.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim