Një çantë e dyshimtë te ambasada e SHBA, alarmi rezulton fals

February 17, 2014 11:48

Një çantë e dyshimtë te ambasada e SHBA, alarmi rezulton fals

Një valixhe dyshimtë e gjetur pranë murit të Ambasadës Amerikane ka ngritur në këmbë policinë e Tiranës paraditen e sotme.  Çanta gjetur pranë murit rrethues të ambasadës, në afërsi të kryqëzimit pranë Liceut Artistik rezultoi se ishte lënë aty nga një student, i cili kishte në të sendet personale.

Pavarësisht se nuk pati ndonjë telefonatë në sallën operative, thjesht prania e çantës ngriti dyshime, duke e bërë policinë dhe ekspertët e xhenios të inspektonin vendin e ngjarjes për rreth 30 minuta.

Ndërkohë, qarkullimi i mjeteve në Rrugën e Elbasanit vijoi normalisht.

 

 

 

Vijon…

February 17, 2014 11:48
Komento

3 Komente

 1. Eli February 17, 12:01

  Keta jane pilotet e Berishes qe kane si synim ti krijojne imazhin e keq qeveris,por gabimi i Rames eshte qe ky njeri i damkosur nga U.D.B jugosllave duhet te ishte te pakten ne litar,mundesisht dhe Shkelzeni.

  Reply to this comment
 2. Dukati February 17, 18:07

  Keto jane lodrat qe bene ambasada prralla te dala boje http://www.youtube.com/watch?v=WCQjZtU-iww

  Reply to this comment
 3. Dalendyshja February 17, 22:05

  Keto jane lojra te vjetra te uqerve te vjeter.Sa me bajate te jete lajmi aq me e pabesueshme behet edhe informacioni i dhene.Lerini shakate o uqer te vjeter ,mos t’ju gjeje si Sala me 2 Prillin!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim