Një ditë para protestës, Basha pret në seli aleatët

May 25, 2018 10:09

Një ditë para protestës, Basha pret në seli aleatët

 

Një ditë para protestës së paralajmëruar të 26 majit, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të presë aleatët e tij në ambientet e selisë blu.

Nga të dhënat të bëra të ditura mësohet se takimi do të mbahet në orën 10:30 dhe do të diskutohet për detajet e protestës.

Kujtojmë këtu se ditën e djeshme PD  ka dorëzuar kërkesë për zhvillimin e protestës.

l.h/ dita

May 25, 2018 10:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim