Bleona, një dolli me Arminën

July 19, 2014 09:57

Bleona, një dolli me Arminën

Që nga ndarja me Ganin, Bleona është bërë më e disponueshme se kurrë. Gjatë kësaj jave ka dalë në një fotografi me këdo që i ka dalë përpara. Ende nuk e kemi parë të  dalë me një majmun!:). Edhe me Sinan Hoxhën ka bërë një foto duke thënë se ai është princi i saj i kaltër, por më pas e përgënjeshtroi duke sqaruar se janë thjesht miq të mirë. Eh Bleona, kujdes, se nuk je në Amerikë këtu, po the një fjalë, të martojnë direkt!:). Ditën e djeshme, ajo publikoi dy foto të tjera. E para ishte një fotografi ku prindërit e saj shfaqen duke u puthur dhe aparati është shkrepur nga vajza e tyre. Foto e dytë është  me të dashurën e Shkëlzen Berishës. Bleona dhe Armina e kanë hedhur atë në Instagram ndërsa kanë marrë edhe pëlqime nga miqtë e tyre. Bleona nuk e ka mohuar asnjëherë afeksionin që ka pasur për Sali Berishën duke bërë herë pas here në kohë fushate  edhe thirrje për ta votuar atë dhe duket se hyrja e Arminës në familjen Berisha ka bërë që dhe Bleona ta ketë më shumë shoqe. Bravo Bleona, mos i tradhto idealet e tua.:)

July 19, 2014 09:57
Komento

8 Komente

 1. andromeda July 19, 10:30

  Ku mblidhen të gjitha krvat rreth berishajve, mer jahu. Sikur ato të kishin mjaltë. Në fakt paranë e madhe e kanë.

  Reply to this comment
 2. genti July 19, 10:43

  po armines i kane dale vetllat siper buzes?

  blerona po konsultohet me keto kuckat e vogla per metoda trendy qe kane dal si mer burrat emartum dhe me leke hahaha

  Reply to this comment
 3. Drini July 19, 10:44

  Dy kurvat

  Reply to this comment
 4. Jozi July 19, 16:43

  ESHT E VERTET QE JAN DY DEBILE POR QE SALA U KA MBUSHUR BYTHEN ME PARET TONA

  Reply to this comment
 5. latifond July 20, 06:36

  Berishat kane krijuar parajsen fuck-ale.Mos na ikin jashte

  Reply to this comment
 6. psy July 20, 07:53

  Hap syte Armine,nuk te eshte afruar kot Bleona….apo e ke afruar ti qe te heqesh qafe Zenin ?

  Reply to this comment
 7. mir July 20, 11:00

  shpella ku luftuan te paret tane…………….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?