Një festë ditëlindje me një tortë me flamurin shqiptar dhe amerikan

July 4, 2014 17:33

Një festë ditëlindje me një tortë me flamurin shqiptar dhe amerikan

Sipas burimeve ne kryeministri, stafi i ngushte i Edi Rames ka organizuar nje feste te palajmeruar per shefin e qeverise. Mesa duket ne kete organizim eshte perfshire edhe ambasada amerikane pasi ditelindja e kryeministrit perkon me festen e pavaresise se SHBA. Keshtu qe ne te vetmen foto te leshuar per publikim nga kryeministria, bie ne sy jo vetem prania e ambasadorit Arvizu po edhe torta e sjelle prej tij si shprehje e miqesise se ngushte mes dy vendeve ne kete dite te shenuar per kryeministrin shqiptar.

Ne feste kane marre pjese perveç stafit te ngushte te Rames edhe ministrat, deputetet e koalicionit, si dhe drejtuesit e bashkive te majta.

July 4, 2014 17:33
Komento

11 Komente

 1. linda July 4, 17:38

  BRAVO,AMBASADORIT ARVIZU,URIME EDI RAMES.

  Reply to this comment
 2. Jozi July 4, 17:53

  EDHE 100 O EDI DHE MOST TE IKT MENDJA SI AI I CMENDU SI MBYLLET BUCJA DIT NAT

  Reply to this comment
 3. nina July 4, 17:53

  urime per shume vite, dhe ju Edi Eama dhe shtetit amerikan.

  Reply to this comment
 4. Naci July 4, 17:59

  Germania Gol.

  Reply to this comment
 5. I.lir July 4, 18:00

  Urime EDI RAMES ! Edhe 100

  Reply to this comment
 6. Dita July 4, 18:21

  Urime e suksese te tjera bashke me PS.

  Reply to this comment
 7. askushi July 4, 21:56

  Skllavi(shqiptari Rama) dhe Skllavopronari(uncle Ben) festojne se bashku ne shtepine e ketij te fundit.
  Ironi dhe Sarkazem,dhe pastaj vazhdoni e komentoni ju…..se harrova,dhe 100 vjec o Skllav,por jo nen Skllaveri !!!

  Reply to this comment
 8. shqiptari July 4, 22:46

  ” Askushi ” vetem shqiptar nuk mund te jete edhe pse ka komentuar ne shqip. Edhe 100 vjec Kryeministrit Rama , per te miren e Shqiperise !!

  Reply to this comment
 9. ti kaurr i derrit .... July 4, 23:45

  O Edo po dulja, me janullatosin, e Venezillosin të uruan, apo janë mërzitur ,pse s’po u jep llafin përfundimisht ,për detin.

  Reply to this comment
 10. lili July 5, 05:12

  Po ,po ne tiranen festohet cdo hère ….Sidomos kur shqiptaret rrahen e masakrohen Perret!
  Sigurisht se nje ditelindje vlen ma shume vemendje nga ambasada amerikane se sa mija shqiptare te perdhunuar!
  Bullshit!

  Reply to this comment
 11. ben July 5, 15:24

  Ah mor Edi, po te te kishte pa yt ate dhe daja Koleka me kete torten amerikane dhe me amerikanin aty. Pale shoket e byrose e komitetit qendror qe e shane SHBA gjithe jeten e tyre si ziejne perbrenda. Po cunat e byrose keta Pezat Gjonat Bushatet si ndihen

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*