Një javë e humbur, gjendet në Irlandë 17-vjeçarja shqiptare

April 18, 2018 21:42

Një javë e humbur, gjendet në Irlandë 17-vjeçarja shqiptare

Policia irlandeze ka arritur të gjejë një adoleshente shqiptare që ishte shpallur e humbur prej një jave. Olta Dodaj, 17 vjeç, është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore, por mediet irlandeze nuk japin shumë detaje se ku ndodhej vajza gjatë 7 ditëve që familja e kërkonte.

Ajo humbi kontaktet në 11 prill dhe prindërit e raportuan në polici. Në kërkimin e saj u angazhua edhe komuniteti shqiptar në Irlandë. Tashmë ajo ndodhet pranë familjes dhe në gjendje të mirë shëndetësore.

o.j/dita

April 18, 2018 21:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?