Një kollare nga Melania Trump bën diferencën (FOTO)

October 12, 2017 16:47

Një kollare nga Melania Trump bën diferencën (FOTO)

Melania Trump shquhet gjithmonë për stilin e saj të veshjes, herë klasik, e herë ekstravagant.

Këtë herë në Shtëpinë e Bardhë, teksa priste në një vizitë kryeministrin kanadez Justin Trudeau dhe bashkëshorten e tij, Sophie, zonja e parë e Amerikës ka zgjedhur një look ndryshe nga sa jemi hasur më parë.

Ajo kishte veshur një kostum gri, me pantallona të Raulf Loren dhe një kollare të zezë.

Këto detaje e diferencojnë nga të tjerët, duke na sjellë një tjetër imazh.

October 12, 2017 16:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim