Një lumturi tjetër përveç Albanit

March 6, 2015 19:58

Një lumturi tjetër përveç Albanit

Që dashuria e tyre është e madhe, kjo dihet, por Miriam Cani ka dhe një tjetër dashuri që e bën të lumtur, atë për meditimin.

Në profilin e saj në Facebook, këngëtarja bukuroshe ka postuar një fotografi ku shihet një vajzë që mediton.

Miriami e ka shoqëruar foton me një shkrim “Kushtoji kohë edhe asaj që e bën të lumtur shpirtin tënd”.

Capturetrtr

March 6, 2015 19:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*