Një ndër zërat më të mirë në Shqipëri nuk ka asnjë klip: S`kam para

July 16, 2017 20:43

Një ndër zërat më të mirë në Shqipëri nuk ka asnjë klip: S`kam para

Është një ndër vokalet më të bukur në Shqipëri, ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion dhe performon liv çdo natë në një resort në Tiranë.

Flasim për Kejsi Tolen, në karrierën e saj artistike, 25- vjeçarja nuk ka realizuar asnjë videoklip. Gjatë një interviste për “Thumb”, Kejsi e ka pranuar se shkak për këtë është bërë mungesa e parave, e cila ka qenë arsyeja kryesore, por sigurisht ka pasur edhe të tjera.

“Lekë s’kam patur ndonjëherë: pse, ka ndonjë gjë të keqe? Por s’ka qenë vetëm kjo arsyeja; s’erdhën rrethanat e duhura në kohën e duhur.”, shprehet ajo.

July 16, 2017 20:43
Komento

2 Komente

 1. DRENICA E KUQE July 17, 08:03

  Rasti I kesaj talenteje qe nuk ka para per ta promovuar punen e saj, fatkeqesisht nuk eshte i vetem ne Shqiperi dhe ne trojet e pushtuara shqiptare, te copetuara si mos me keq, ne radhe te pare nga politikat “shqiptare” te vete “shqiptareve” ne pushtet. Kudo ne bote talentet stimulohen, por te shqiptaret ndodhe e kunderta: Stimulohen lidhjet e vjetra dhe te “reja” te “gjenive” dhe “talenteve” te akraballekut, familjarizmit dhe krimit te organizuar “patriotik” e “kombetar”, qe e sollen Shqiperine dhe popullin shqiptar ketu ku eshte sot dhe po e mbajne ne kete gjendje te katandisur!,,,
  Eh, sa shqiptari nuk ka para per ta promovuar dijen, i “mundur” nga hilet dhe padrejtesite qe ia kurdis rrethi dhe politika antishqiptare kudo!…
  Dhe, ky eshte kulmi I krimit te organizuar “shteteror” kunder Shqiperise dhe kunder popullit shqiptar!…

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 2. Sheiku Like i skraparit July 17, 12:58

  like floriri! Nese e lexon kete lajm,per kete vajze te re te talentuar kengetare,e cila nuk ka leke te beje dhe nje videoklip te sajin,mbase e ve doren ne xhep ta ndihmosh,jepi ca leke nga ato qe ke kaparuar me metodat e tua mafjoze,qualwe se lesheliste,thuaji edhe Monew dhe po ra dhe ajo dakort,per ju ca therrime do jene ato leke!…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*