Një nga njerëzit më të gjatë në botë ndahet nga jeta

April 14, 2016 09:26

Një nga njerëzit më të gjatë në botë ndahet nga jeta

Një prej njerëzve më të gjatë në botës, çeku Tomas Pustina ka ndërruar jetë në moshën 38 vjeçare pas një ataku kardiak.

Prej kohësh, Tomas, i cili ishte të paktën 2.26 metra i gjatë, vuante nga probleme shëndetësore, por megjithatë kjo nuk e pengoi atë të merrte pjesë në një film horror së fundmi, së bashku me yllin Salma Hyek.

Iveta Zackova, motra e të ndjerit dhe lajmin e hidhur. “Tomas vdiq në gjumë në paqe. Zemra e tij dështoi. Ne do ta varrosim këtë javë në një funeral me njerëzit e afërt”.

3 4 5 6

April 14, 2016 09:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*