Një pritje (ar)miqësore e liderit të opozitës në TV (VIDEO)

February 11, 2016 22:28

Një pritje (ar)miqësore e liderit të opozitës në TV (VIDEO)

“Mirë se vini tek armiqtë”, i tha kryeredaktor i Sitel, Dragan Pavlovic Latas liderit të LSDM-Zoran Zaev, i cili për herë të parë në dhjetë vite është mysafir i këtij televizoni.

Zaev i tha Latasit se Sitel sillet si armik politik ndaj LSDM-së, në vend se si një media.

Intervista zhvillohet në një atmosferë të tensionuar, dhe të pranishmit nuk po përmbahen nga konfliktet personale.

Për më tepër ndiqni videon:

February 11, 2016 22:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*