Një propozim kundër korrupsionit

June 29, 2015 16:34

Një propozim kundër korrupsionit

Dërguar me sms

në numrin e redaksisë

DITA! Ju lutem dërgojeni këtë projektligj te Edi Rama: 1. Kush kapet me korrupsion të hiqet nga puna.

T’i hiqet e drejta e ushtrimi të zanatit. 3. T’i hiqet vjetërsia e punës. 4. Të bëhet sekuestrim pasurie nëse ka. Besoj nëse këto katër pika bëhen ligje dhe fillojnë e zbatohen, atëherë korrupsioni zhduket si me magji. Ju shkruan Ilir Dardani nga Epiri.

June 29, 2015 16:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*