Një sekondë më vonë këto foto nuk do ekzistonin

March 2, 2018 12:30

Një sekondë më vonë këto foto nuk do ekzistonin

Të  planifikuara apo spontane, këto foto janë vërtet zbavitëse.

Rrjeti është i mbushur me imazhe të tilla të rralla, veçoria e të cilave është që janë shkrepur në momentin e duhur dhe nga këndi i duhur.

Një sekondë më vonë asnjëra prej këtyre fotove nuk do ishte e mundur të realizohej.

n.s. / dita

March 2, 2018 12:30
Komento

5 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku March 2, 22:51

  Pak nga keto foto edhe mund te mos egzistonin pas nje sekonde, po shumica e tyre e kane photoshopin sa nje derr, duhet te jesh qorr qe te mos e shikosh.

  Reply to this comment
 2. Niku March 3, 12:11

  O ti ekspert i fotove mund te na tregosh dhe ne ku e konstatove photoshopin apo vetem kete emer editori di ?

  Reply to this comment
 3. Niku March 3, 14:58

  Sjemi te gjthe te zgjuar o karl si ty . Po me pelqen se dhe shqipen e shkruan me dialekt je komplet rrote karli

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*