Një shëtitje me skaf dhe Xhelal Mziu feston pafajësinë

April 25, 2016 11:45

Një shëtitje me skaf dhe Xhelal Mziu feston pafajësinë

Kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu fitoi pafajësinë nga Gjykata e Apelit e Tiranës i akuzuar nga Prokuroria për veprat penale të abuzimit me tenderat.

Ai tha para gjykatës se ky ishte një proces i motivuar politikisht dhe se nuk kishte prova.

Pas marrjes së pafajësisë, kryebashkiaku demokrat ka postuar disa foto me skaf në liqenin e Kukësit ku sigurisht ka treguar edhe një herë besnikërinë ndaj partisë së tij. /Lapsi

April 25, 2016 11:45
Komento

2 Komente

 1. Patriot April 25, 14:10

  Nuke ka fakte ku te tregohet pergjegjesia e tij,eshte shprehur gjykata kur dha pafajesi Kryetarit te Bashkise se Kamzes Xhelal Mziu,i cili demostron lirine e tije me menyre e vet,si gjithmone.
  Gjygjtare e prokurore te korruptuar vazhdojne lojen me pafajesit e rradhes, per te perfituar sa e shume pra se te ligjerohet Byroja Kombetare e Hetimit,gjithone me bekimin e bandae blu-roze qe vazhdojne pazaret ne mes vetes,me besimin se do ti shpetojne drejtesise per superkorrupsione dhe superkrime qe rendoje mbi to.Gabojne.

  Reply to this comment
 2. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... April 25, 18:49

  Jepi Xhelal Mziu Daullexjiu, legen, hajdut e b** q** maloku, se ne Shqiperi nuk do te kete ndonjehere drejtesi, se padrejtesia eshte ne sistem. Kush vjedh dhe grabit eshte i nderuar si ky bajga dhe Full-hajni.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim