Një spiderman real (VIDEO)

March 3, 2015 01:54

Një spiderman real (VIDEO)

Njeriu merimangë i vërtetë.

Ky është indiani i jashtëzakonshëm që po mahnit publikun me guximin e madh, ndërsa ngjitet në ndërtesa të larta; vetëm me duar!

Quhet Jyoti Raju, një 27 vjeçar nga India, i cili në këtë video shihet duke u ngjitur në një mur 30 metra të lartë.

Ai ngjitet pa mjete mbrojtëse dhe vetëm me duar, me një shpejtësi mbresëlënëse.

March 3, 2015 01:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*