Një spot ironik i PS për gjumin katërvjecar të Lulzim Bashës

June 6, 2015 20:22

Një spot ironik i PS për gjumin katërvjecar të Lulzim Bashës

Partia Socialiste ka hedhur në trasmetim një spot ironik për katër vitet e Lulzim Bashës në Bashki.

Në spot shikohet Basha duke fjetur në një kolltuk shoqëruar me gërrhima dhe zhurma të pakontrolluara dhe i pashqetësuar për qytetin.

Spoti është hedhur në trasmetim sot gjatë trasmetimit të finales së Champions Leage.

June 6, 2015 20:22
Komento

23 Komente

 1. drejtesi June 6, 21:01

  Hahaha sa gallate. Po ku e kane marre mo kete filmim. I madh fare…

  Reply to this comment
  • arda June 7, 12:12

   nuk eshte per te qeshur po per te qare , Basha per kater vjet ka fjetur mbi endrrat e banoreve te Tiranes , mbi shpresat e tyre , duke mos i lene as nam as nishan kryeqytetit tone ,,,por ne 21 qershor nuk do lejome te tallen me me ne

   Reply to this comment
   • krios June 7, 13:15

    Gjume gjume nate e dite, qe te rritet i shkreti se ka ngel akoma student ne Amsterdam. Nuk mund ta konceptoj se si mund te jete nje njeri aq pertac, saqe te mos shkoje as ne zyre, te jete inekzistent per 4 vite me radhe, valle kujt i eshte fshehur keto kohe, nga kush ka patur frike, se nuk shpjegohet ndryshe te zhduket robi per 4 vjet, kur e kerkonin 1 milion banore per te mbajtur premtimet.

    Reply to this comment
    • lena June 7, 13:17

     Une do ta kisha enderr te drejtoja qytetin tim te lindjes, ta shnderroja ne qytetin me te bukur, per hir te kujtimeve te femijerise, qyteti qe me dha jete apo me rriti, nuk mund te isha kurrsesi aq mosmirenjohese ndaj te gjithe atyre qe i detyrohem, duke mos justifikuar besimin dhe pervecse duke lene pas dore, te shkaterroja edhe ato gjera te mira te bera deri ne ate dite.

     Reply to this comment
 2. Der Spiegel June 6, 21:31

  FLE I THA O JETE GJATE,

  NUK E DI SE CESHTE BERE,

  E VODHEN SHQIPERINE TE TERE.

  Reply to this comment
 3. akil ylli June 6, 21:52

  Obllamovi i Tiranes!

  Reply to this comment
 4. Ganiu June 6, 22:22

  Futja pordhes thuaj atij femiut me keto lloj spotesh qe hedh ne treg, ca mendon ai hajvan se do fitoj duke bere keto lloj paçavuresh, pasi gje tjeter sdi te bej ai. Hajt se do ta shofim ne date 22 se sa te vlen lekura ty pis.

  Reply to this comment
 5. Baca Sali i pjerdhur nga trute. June 6, 22:43

  Kurvat flejne diten se naten jane te punesuara.

  Reply to this comment
 6. drejtesi June 6, 23:53

  Hahaha do cmendet Lulushi…

  Reply to this comment
 7. Emigranti June 7, 00:18

  O Gani Po pse nuk do te thote gje kjo per ty?
  Vetem nje Vic SI puna jote te intereson te thuash : çdo te thote kjo ?
  Kjo do te thote qe Lulka jot se can fare per popullin megjitheate ai tregon se edhe gjumin se ben te qete se e rendojne krimet dhe vjedhjet qe ka bere dhe e di qe dikur do ti paguaje

  Reply to this comment
 8. METEH June 7, 05:26

  O Gani,nqs mbron Lulin,i bie qe te jesh hajdut,shites i pasurise kombetare e kriminel si ai.Eshte populli qe vendos voten e fshehte e jo ti qe flet sikur je populli.PD per 20 vjet mund te vije ne pushtet-athere s’do jet gjall SB-shpifaraku, qe e mban ate ne tutele

  Reply to this comment
 9. Mark uk June 7, 07:45

  Gjat kti gjumi dyvjecar hajduterit me Ramen ne krye ju muaren miliona more te shkret.Duket se ala e kemi si popull ndienjen e friges si ne komunizem.Edhe na merrnin cfar kishim baballat e tyre e ne i dortrokitshim.Te pakten servila tash,mos u tregoni se ne ate kohe detyroheshim,sepse kishim kudo spiunet qe na gjurmonin.Po pastrohuni o militaruc qe shiteni per nje dhjetmijlekesh.Mendoj se me ju shtue leket jepni gjithcka edhe gjen ma te shtrejt……

  Reply to this comment
 10. xhateli June 7, 07:56

  Te flinte gjume do bente mire, por ai edhe aty ne divan thur plane per te shtuar kate, te liqeni te ngreje pallate, ne bulevard per te vrare dhe para korrupsioni ne bashki per te marre.
  Nuk eshte per te qeshur, por per te qare, nga kopil i KOP-it, nga dobici i SHQUP-it, duhet ruajtur ky popull, qw sa me pare duhet ta flake prej supit, se eshte nje sherbetor i serbit dhe i grekut dhe kerkon gjysmen e lekut.

  Reply to this comment
 11. arbi June 7, 07:59

  Nuk ka fjetur gjume ,por eshte i pa afte nuk ka vision

  Reply to this comment
 12. Lili June 7, 08:33

  Fle fle,po i thot erioni,se ne nuk kemi ndermend me iu prish rahatin gjate qeverisjes tone:Jemi marr vesh:nje here vidhni ju , nje here vjedhim ne,edhe imunitet per njenji tjetrin cdo here:ky eshte pazari i jone!
  Prandaj as n’ato d’y vjet qe na Kane mbetur nuk do ju gjeje gje,flini te qete,garant jam une se marreveshjen eshte ma le bashkine e tiranes,te la rahat

  Reply to this comment
 13. Der Spiegel June 7, 09:37

  NORMALE PER CDO ZYRTAR, NE CDO VEND TE BOTES QOFTE.

  MUND E JETE NJE LODHJE E TEPERT.

  MUND TE JETE NJE GJENDJE E KEQE SHENDETSORE..

  KA TE DREJTE

  TE QETESOHET PER DISA MINUTA.

  KA TE DREJTE TE KERKOJE NDIHMEN SHENDETSORE.

  DHE ASKUSH NUK KA TE DREJTE TA MARRE PER HUMOR. SIKUR EDHE NE

  LULISHTE TE ISHTE SHTRIRE.

  BASHKISE NUK I KA IKUR AKOMA TYMI I KOKAINES QE LA RAMA.

  NE SHQIPTARET TREGOJME SE JEMI TE PA BESE.

  PO TI THEMI “MIKUT” KAM MARRJE MENDSH DO SHTRIHEM 2 MINUTA.

  “MIKU” I PA BESE TE FILMON E TE SHET.

  NJELLOJ SIC E SHITEN TURPIN E RAMES NUDO.

  RAMA NUDO ESHTE TURP I VENDIT.

  RAMA I DROGUAR.

  RAMA I CMENDUR.

  LIKJA U KAP ME PRESH NE DORE DUKE VJEDHUR.

  LSI PO E MBYT KETE VEND EDHE ME ILACE TE SKADUARA.

  MJERE POPULLI.

  Reply to this comment
 14. Mark uk June 7, 09:41

  Nuk mundeni te rrini pa permendur ish shtepin qendrore te ushtris popullore.Te gjith ata qe e kan jan disa kaperra qe vjedhin ushqimet e ushtarve te shkret.

  Reply to this comment
 15. Ilia June 7, 09:56

  Shume i PA BESE kush e ka filmuar.

  Per PA BESI te vret ZOTI.

  Kur pi uji e kur je shrire per ushim as gjarperi nuk te ngacmon.

  Reply to this comment
  • shpatar June 7, 10:59

   Edhe une keshtu mendoje si ty .Por ato fjale vlejne per nje njeri normal qe nuk u shkakton te tjerve fatkeqsi .Kujdes kur hipen ne maje te fikut .Deget jane te pa besa .Thyen kollaje dhe bashke me to thyen dhe ti zverkun .

   Reply to this comment
   • Toni June 7, 12:13

    Kjo foto eshte shkrepur+shitur nga sllavi tradhtare+i pabese mark uk,te tere kermat SHQUP i ka mbledhur…

    Reply to this comment
 16. Shkohama June 7, 10:01

  Eja me filmoni edhe mua , se po me vjen gjumi.

  Dhe mundesisht te me filmoje ndonje sekretare na ato 18 vjece te LSI.

  Reply to this comment
 17. Teo June 7, 10:09

  duhej te shoqerohej edhe me nje pordhe per ironi te atyre qe e votuan kete koqe kanari

  Reply to this comment
 18. SS June 7, 11:40

  Cufo cufo o gjumash shkon ne bashki avash – avash Mos pafte dhe te mos kete vendi debil si puna e ketij Bashkaqenit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim