Një tendencë që ndiqet nga të gjitha femrat, por ja si e ka katandisur Kim Kardashian

September 6, 2016 12:09

Një tendencë që ndiqet nga të gjitha femrat, por ja si e ka katandisur Kim Kardashian

Flokët e Kim Kardashian zakonisht duken të dendur, të shkrifët dhe me shkëlqim. Por mesa duket flokët ikstenshën që ajo ka vënë kanë lënë gjurmë.

Në disa foto të bëra dje, ndërsa Kim dilte nga palestra për të shkuar në apartamentin e saj,  mund të shihen flokët e rëna. Duket se Kim ka përdorur flokë ikstenshën për të mbuluar humbjen e flokëve pas lindjes së djalit të saj Saint në muajin dhjetor.

Flokët e ikstenshëm kanë shkaktuar dëmtim të mëtejshëm duke tërhequr rrënjët e saj e duke shkaktuar atë që njihet si Traction alopecia. Kim ka deklaruar më parë se i lan flokët vetëm dy herë në javë. /DITA

 

37EEA98000000578-0-image-m-5_1473090401173

 

37EEA8C400000578-3774722-image-m-25_1473093203993

 
37EEA9A800000578-3774722-Damage_The_extensions_have_likely_caused_further_damage_by_pulli-m-19_1473093065657

 

 

September 6, 2016 12:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*