Një tjetër burrë masakron gruan, gjendet e vdekur një 37-vjeçare

Redaksia Online July 15, 2013 10:22

Një tjetër burrë masakron gruan, gjendet e vdekur një 37-vjeçare

Dy ditë pas vrasjes së Valbona Çarçanit nga i shoqi, në mes të rrugës në Tiranë, një tjetër grua bëhet viktimë e dhunës barbare të bashkëshortit. Marjana Lleshi, 37 vjeç, është vrarë sot nga bashkëshorti, Marjan Lleshi, 42 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në banesën e çiftit në Fushë-Mamurras. Sipas informacioneve të para, vdekja e gruas ka ardhur si pasojë e goditjes me mjete të forta.

Redaksia Online July 15, 2013 10:22
Komento

1 Koment

  1. Vlora July 15, 11:06

    Eshte fatkeqesi shume e madhe per gjithe kombin ,po shuajne ,nenat e femijeve ,ca behet keshtu o milet ,mblidhni mendjen ekokes ……………..Kujdes dhe ju nena ,ndyshuan kohet ,pershtatuni kohes ,brenda mundesive qe keni ,jepni me ,dashuri femijve ,behuni me te ndergjegjshme ,se asnje djal i rritur me dashuri ,nuk do te arij te bej nje krim te tille .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*