Një tjetër kandidat nga LSI pranon mandatin e deputetit

March 13, 2019 11:06

Një tjetër kandidat nga LSI pranon mandatin e deputetit

Një tjetër kandidat nga listat e LSI-së ka pranuar thirrjen e Komisionit Qëndror Zgjedhor për të pranuar mandatin.

Nimet Musai nuk ka humbur kohë dhe ka dorëzuar formularin e dekriminalizimit duke konfirmuar marrjen e mandatit të Erisa Xhixhos  në qarkun Fier.

Bashkë me Musain shkon në 16 numri i deputetëve të opozitës së re.

o.j/dita

March 13, 2019 11:06
Komento

4 Komente

 1. servet March 13, 13:52

  Po kaq te pa turp jane keta njerez ?!Po te ishte se keto i donte elektorati (kaq shume sa e dashkan keta )do ja kishte dhene votat qe ne fillim.

  Reply to this comment
  • Bureto March 13, 15:46

   Po kryetari, pse nuk i vuri të parët apo të dytët në lista këta? Ë..! Apo ju deshën votat e tyre, që të bëheshin deputetë ata që donte kryetari!? Epo, po qe kështu, mirë ti bëhet kryetarit, që të vëjë mend për herë tjetër, po të ketë herë tjetër.

   Reply to this comment
 2. Analisti March 13, 14:27

  Elektorati dha aq sa dha… Votoi per listen…Me qe lista u qelb nga kreu, tani vazhdon radha sipas ligjit qe vet e kan miratuar.Çfar trathtie ka ketu ??!

  Reply to this comment
 3. XXXL March 13, 14:29

  Servet kur nuk ke turp ti qe te shkerdhehet gruaja, si te kene keta qe po marrin ate qe u takon sipas ligjit?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim