Një tjetër shqiptare shkëlqen në “The Voice” (VIDEO)

Redaksia Online October 18, 2013 12:09

Një tjetër shqiptare shkëlqen në “The Voice” (VIDEO)

Pas suksesit të Elhaida Danit, një tjetër shqiptare shkëlqen në talent shoun “The Voice”. Bëhet fjalë për versionin gjerman të këtij formati, në skenën e të cilit 21-vjeçarja nga Kosova, Albulena Krasniqi, është paraqitur denjësisht mbrëmjen e kaluar.

Albulena ka konkurruar me këngën “’Impossible’’ dhe është vlerësuar shumë nga juria e këtij audicioni. Tashmë pritet  ecuria e mëtejshme e Albulenës në këtë garë. Le t’i urojmë suksesin e Elhaidës!

http://www.youtube.com/watch?v=cD4zbKQPihM#t=44

Redaksia Online October 18, 2013 12:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim