“Një trillim fund e krye”, Berisha: Nuk më është refuzuar viza

January 31, 2019 14:04

“Një trillim fund e krye”, Berisha: Nuk më është refuzuar viza

Në 10-minutëshin e pushimit, ish-kryeministri Sali Berisha ka folur sërish për aludimin e kryeministrit Edi Rama se nuk mund të kalojë dot oqeanin dhe të shkojë në SHBA.

Jashtë parlamentit, Berisha iu përgjigj interesit të gazetarëve për akuzën e fortë të Ramës por edhe për investigimin e Zërit të Amerikës për blerjen e votave dhe bashkëpunimin e zyrtarëve të PS me emra të botës së krimit.

“Na foli për moral, shkoni hapni arkivat tuaja dhe gjeni debatin e tij me Besnik Mustafaj ku i thotë’ tre parimet e mia janë të shenjta, nuk vjedh, nuk vras dhe nuk marr gruan e shokut’. Edhe vjedh, edhe vret dhe merr gruan e shokut”, tha Berisha.

A iu është refuzuar viza?

Jo kurrë. Në mënyrë absolute kurrë. Është një trillim fund e krye. Por unë udhëtoj shumë rrallë.

Zoti Rama është në përpëlitje sepse po demaskohet çdo ditë e më shumë. E vetmja fije shprese e tij është se po skadojnë transaksionet me trojet shqiptare.

Zgjedhje me Edi Ramën nuk ka. Opozita do e parandalojë sepse zgjedhje me Edi Ramën nuk ka. Rrëzimi i Edi Ramës.

Kjo përpjekje e opozitës nuk është të vijë në pushtet me forcë pro të vijë në pushtet me votë.

l.h/ dita

January 31, 2019 14:04
Komento

2 Komente

 1. Me se e vertete dhe Llogjike . January 31, 15:55

  Ne Amerike i kufizohet hyjra cdo terroristi islamike

  mbasi i perdorin amerikanet kto karta te qelbura ,

  fshijn prapanicen dhe i hedhin ne WC :

  berisha – do ket te njejtin fat ,si edhe vllaznit e vet

  islamiste e kriminele Sadami -Gadafi etj

  plehra te Njerezimit

  se shpejti mundet te arrestohet kerma qe qelb Shqiperine .
  Asnji cudi !

  Reply to this comment
 2. auto maloku January 31, 22:17

  O bole, as Sadami as Gadafi nuk ishin Islamiste. Islamistet ishin ata qe instaluan Amerikanet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim