Njerëzimi…

November 17, 2017 16:29

Njerëzimi…

Paweł Kuczyński, autor i imazheve më poshtë është një artist polak, fitues i shumë çmimeve për paqen. Veprat e tij njihen për kritikën e sistemit të shoqërisë moderne, duke përdorur kompozime surreale dhe satirike që evidentojnë paradokset e globalizimit, politikës, ekonomisë dhe aspekte të tjera të shoqërisë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

November 17, 2017 16:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*