Njeriu më i urryer në Britaninë e Madhe dënohet 22 herë me burgim të përjetshëm

June 6, 2016 17:27

Njeriu më i urryer në Britaninë e Madhe dënohet 22 herë me burgim të përjetshëm

Ai është padyshim njeriu më i urryer aktualisht në Britaninë e Madhe.

Richard Huckle është dënuar me 22 “burgime të përjetshme”.

Që do të thotë se pavarësisht se çfarë ndodh, ai nuk do të dalë i gjallë nga burgu.

Huckle ka përdhunuar mbi 200 fëmijë malajzianë në shtëpitë e pritjes për jetimët.

Ai shtirej si një besimtar i devotshëm dhe pasi fitonte besimin e fëmijëve të mitur i përdhunonte.

June 6, 2016 17:27
Komento

1 Koment

 1. anticensurë 25642654 June 7, 08:38

  eh më në fund,ja paskan ulur dënimin!!
  nga 22 dënime me vdekje,që ishte tre ditë më parë,ja paskan bërë 22 burgime të përjetëshme!!
  ky po të vazhdojë e të bëjë apel mesiguri që do të dalë i pafajshëm!!
  eh gazekarucët shqiptarë!!këtu çdo gjë shkon rrakapjekthi!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin