Njeriu që jetoi 40 vjet me ujqërit (Foto)

May 13, 2016 14:40

Njeriu që jetoi 40 vjet me ujqërit (Foto)

Historia e  Werner Freund është absolutisht magjepsëse. Ai ka jetuar në mes ujqërve për 40 vjet.

Gjatë gjithë kohës ai mundi të arrinte deri aty saqë ujqit ia kishin frikën, ta respektonin dhe të ndanin gjahun së bashku.

Për fat të keq, Werner vdiq në 2014 nga një sëmundje e pashërueshme.

333-13

444-10

666-5

777-5

999-3

5555

May 13, 2016 14:40
Komento

1 Koment

  1. Petriti May 13, 22:10

    Nuk keni dhene infprmacion per personin ne fjale,duket e pabesueshme.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*