Njihuni me “Bibliotekën e Metrosë”

June 11, 2017 21:53

Njihuni me “Bibliotekën e Metrosë”

Autoriteti i Transportit Metropolitan dhe Transit Wirelesska kanë arritur që të realizojnë një projekt të ri të quajtur “Biblioteka e Metrosë”. Kjo është një platformë digitale që u jep mundësi udhëtarëve që të lexojnë qindra libra online, tregime gjatë udhëtimit.

Dhe për më tepër kjo do tu ofrohet falas mjafton që të lidheni me WiFi.

Treni nëntokësor ka marrë pamjen e një biblioteke reale dhe të ofron komoditetin e saj.

 

June 11, 2017 21:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*