Njihuni me heroin e Tiranës në këto ditë gushti

August 14, 2018 10:40

Njihuni me heroin e Tiranës në këto ditë gushti

 

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar një foto, në të cilën shihet një prej efektivëve të Policisë Bashkiake që ndihmon të kalojë në anën tjetër të Rrugës së Kavajës një person me aftësi të kufizuara.

Janë shumë raste të ngjashme me të cilat përballet Policia Bashkiake çdo ditë në punën e saj.

Prej tre vitesh ajo i është nënshtruar një reformimi të thellë dhe ka ndryshuar, sa i përket shërbimit që ofron, por edhe në sjellje dhe mjetet që përdor, duke rritur ndjeshëm praninë e saj në terren.

s.a/dita

August 14, 2018 10:40
Komento

6 Komente

 1. Kaltra August 14, 11:05

  Ju lumtë çuna !!!!Shembuj të tillë duhet të promovohen sa më shumë ,shpërndajnë energji pozitive,për të cilën ky vend ka shumë nevojë.Duhet të jemi të gjithë të vëmendshëm për çdo person me aftësi të kufizuara apo dhe çdo person tjetër të ndodhur në hall a problem.Vetëm duke parë me dashuri dhe dhimbsuri njeri tjetrin do të bëhemi më të mirë.Të largojmë gjuhën e urrejtjes, të largojmë sherret ,vrasjet,krimet.Duhet ti lëmë pasardhësit tanë në një qytet ,në një shtet,në një botë më të mirë….

  Reply to this comment
 2. Kali August 14, 12:07

  Bravo.Qytetari.

  Reply to this comment
 3. Mark .U.K August 14, 21:10

  Kete duhet ta kishte rregullue shteti me ligj si kudo ne Europe.Ate e ben kushdo,per cfar heroit behet fjal more servil te liq.

  Reply to this comment
 4. Specialisti August 15, 00:24

  Rruga Durrresit apo e Ksvsjes…mgjth..nuk ka rendesi kur ka qytetari….
  Bravo

  Reply to this comment
 5. sapa August 15, 05:33

  Filloj edhe ky leshi si shefi i vet.Kete e ben kushdo pa dale fare ne fotografi dhe ne cdo vend te botes!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?