Njihuni me ishullin e grave që ndalon hyrjen e meshkujve

February 7, 2018 20:46

Njihuni me ishullin e grave që ndalon hyrjen e meshkujve

 

Nëse je grua dhe ke nevojë  për të qëndruar larg burrave për një kohë duhet të shkoni në SuperShe Island.

Ky është ishull në brigjet e Finlandës ku nuk lejohen burrat.

E themeluar nga një femër, resorti premton një oaz relaksues vetëm për femrat.

Kristina Roth ka zbatuar një politikë strikte ndaj burrave, pasi nuk lejohet kategorikisht që të hyjnë.

Ideja për një destinacion pushimi ekskluzivisht për femra erdhi pasi Roth po bënte pushime në Calabasas të Kalifornisë.

Ajo vuri re se si femrat rrinin duke u zbukuruar kur shikonin një djalë të bukur.

Ndërsa në ishullin SuperShe, kjo pjesë nuk do të ndërhyjë tek relaksimi i tyre sepse do të përqendrohen vetëm tek vetja dhe çlodhja.

“Gratë kanë nevojë për kohë për të shpenzuar me gratë e tjera ku ata mund të ushqejnë ëndrrat dhe dëshirat e njëra-tjetrës”, tha ajo.

Resorti do të hapet në muajin qershor.

a.s/dita

February 7, 2018 20:46
Komento

2 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku February 7, 22:42

  Parajsa e lesbikeve paska erdhur ne Toke.

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 February 8, 13:47

  “Ajo vuri re se si femrat rrinin duke u zbukuruar kur shikonin një djalë të bukur.”
  më duket pak si e trashë kjo ide,sepse femrat bëjnë më shumë konkurencë brënda tyre se për një burrë!!
  pra ato kanë egon,në shumicën e rasteve,shumë të lartë që të pranojnë se një tjetër mund të duket më e bukur!!
  gjë që tek meshkujt është më e vogël,jo se mungon!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*