Njihuni me policin më të gjatë në botë (FOTO)

June 14, 2018 10:27

Njihuni me policin më të gjatë në botë (FOTO)

 

Ky është polici më i gjatë në botë!

Nëse dëshironi të bëni një fotografi me Jagdeep Singh duhet të merrni shkallë me vete ose ti kërkoni të ulet pasi është 2.3 metra i gjatë.

Ai është nga India dhe punon si polic rrugor në zonën e Pinjab. Jagdeep arrin të shikojë çdo gjë që nuk shkon pasi gjatësia e lejon të vërejë edhe problemet më të vogla me një lëvizje të vetme.

Rrobat e tij janë aq të mëdha sa bëhen me porosi.

Polici është bërë i njohur në të gjithë botën pasi ka shumë njerëz që presin me padurim të bëjnë një fotografi me të.

a.s/dita

June 14, 2018 10:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*