Njoftim i pazakontë, Vllaznia kërkon trajner nga “Facebook-u”

July 25, 2018 12:37

Njoftim i pazakontë, Vllaznia kërkon trajner nga “Facebook-u”

Klubi i Vllaznisë ka nxjerrë në faqen e saj të “Facebook”-ut një njoftim aspak të zakontë.

Klubi kërkon drejtor sportiv, trajner dhe u drejtohet të interesuarve që të dërgojnë CV në adresën e e-mailit të tyre, ose ta dërgojnë personalisht në zyrën e klubit.

Më poshtë njoftimi i KF Vllaznisë:

s.a/dita

July 25, 2018 12:37
Komento

1 Koment

 1. Cfar shanci !!!!!!!!!!!!!!! July 25, 12:53

  PECATO ,
  qe e kam abandonuar pergjithmone FB-n,
  se pasha Zotin ,i kisha bo kerkes dhe e kisha qit Shkadren Kampione ne Champion Lige.

  Na ja ,
  me sakt me larguan nga fb-ja se i shqetesonte Anonimiteti im dhe gjuha ime direkte mbi gjithcka .
  Kjo bote s’lejon anonimitet mdo me dit gjithcka nga te gjithe , qe te shndroj nji dite ne majmun Brenda kafazit te saj 🙂

  Vllazinia o e pa fat 😛

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim